Lipolýza

Jarmila Kovačová

Zdravotní sestra

Vacupress/Lipolýza

Vacupress je přístrojová lymfodrenáž.

Vacupress je masážní přístroj, pracující na principu nastavitelného podtlaku, kterým se provádí lymfatická masáž (lymfodrenáž) těla a obličeje. Pokožka se tímto přístrojem nasaje do speciálních baněk a je masírována vakuem, čímž dochází ke štěpení a rozmělňování tukových buněk. Ty jsou následně odvedeny lymfatickým systémem do vylučovacích orgánů těla nebo spáleny přímo v podkoží. Tím dochází k zeštíhlení a vytvarování problémových partií. Vacupress je velice účinný i na obličej, krk a dekolt(vakulifting). Pokožka se vypíná díky zpevňování podkožního vaziva a získává větší elasticitu a pevnost.

Odstraňuje celulitidu
Zeštíhluje problematické partie
Zpevňuje ochablé tělesné partie (stehna, břicho, ruce)

Lipolýza

Lipolýza je proces štěpení tuků, kdy se injekční formou aplikují látky na spalování tuků do problémových partií. Vacupress/lipolýza – je kombinace výše uvedených metod.

Trápí vás tukové polštářky kdekoli na těle?
Zkuste injekční lipolýzu.

Jedná se o mírně invazivní ošetření. Injekční lipolýza je jedna z metod, která zbavuje tělo přebytečného tuku. Je určena především těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářků dietou ani cvičením. Pomocí lipolýzy se dají zmenšit téměř všechny partie těla. Tato metoda výrazně napomáhá ke zmírnění celulitidy, zvýšení elasticity a pevnosti kůže. K rozpouštění tukové tkáně se používá fosfatidylcholin, který se pomocí mikroinjekce aplikuje do podkoží. Fosfatidylcholin je enzym, který rozpouští tuk na malé části, které jsou potom přirozenou cestou eliminovány z těla. Většinou se k jeho získávání používá extrakt ze sojových bobů. Pro výraznější efekt je dobré aplikovat 2-3 dávky.

Ceník

Vacupres stehna, hýždě (45 min.) 500 Kč
stehna, hýždě, břicho (60 min.) 600 Kč
břicho (20 min.) 200 Kč
ruce (20 min.) 150 Kč
Lipolýza 1 dávka 1100 Kč