Charakteristika lekcí

Step Body

Aerobní lekce s využitím „stupínku – stepu“ v kombinaci s posilováním základních svalových partií celého těla. Step body pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla, především pak na problémové partie – stehna, hýždě a břišní svaly. Posilování probíhá s vlastní váhou těla za použití stepů a dalších pomůcek. Tempo cvičení je střední, proto dochází během hodiny také k odbourávání tukových zásob.
Středa 18,00 – 19,00 Iva
Sobota 9,00 – 10,00 Jana

Jumping

Kardio trénink na speciálně vyvinutých fitness trampolínách. Lekce kombinuje skoky, sprinty a silové i balanční prvky.
Pondělí 18,00 – 19,00 Iva
Úterý 19,00 – 20,00 Petra
Neděle 17,45 – 18,45 Eliška

Bodyforming

Jedná se o komplexní cvičení zaměřené na rovnoměrné formování a zpevnění celé postavy. Cvičení je vhodné i pro začínající cvičence.
Pátek 9,00 – 10,00 Vian

Fit Body Workout

Lekce, která obsahuje aerobní i posilovací část. Toto cvičení využívá jak váhy vlastního těla, tak i vhodné posilovací a balanční pomůcky.
Středa 19,00 – 20,00 Dana

Problémové partie

Lekce složená z dynamického zahřátí a následného účinného posilování, které je zaměřené hlavně na tvarování a zpevnění problémových partií žen. Nečekají vás složité choreografie, ale aerobní zahřátí na motivující hudbu, které nastartuje spalování přebytečných tuků. Následně se zapotíte při účinně seřazených posilovacích cvicích, které vytvarují vaše bříško a zadek.
Úterý 9,00 – 10,00 Vian

Dance Body

Tanečně kondiční lekce se zaměřením na posilování středu těla a zpevnění problémových partií prostřednictvím tance.
Čtvrtek 19,00 – 20,00 Alena

ZUMBA ®

Zumba je taneční, aerobní hodina, ve které se mísí prvky různých druhů tance. V hodině se střídají taneční písně, na které má lektor vymyšlené konkrétní choreografie, které učí v reálném čase. První hodina tedy může být intenzivnější, ale časem se účastníci lekce choreografie naučí a tím pádem si je začnou mnohem více užívat. Zumba si zakládá na tom, že je to vlastně taková taneční party. Nejdůležitější je hudba, která hraje velmi nahlas a povzbuzuje tanečníky. Nejpoužívanější tance jsou salsa, reggaeton, merengue, bachata, ale setkat se můžete i s flamencem, belly dance či např. afrobeat a streetheat.
Úterý 18,00 – 19,00 Anet


HIIT

“High intensive interval training” v překladu intenzivní intervalový trénink je skupinová lekce, během které se střídají intervaly s maximální intenzitou zatížení a intervaly odpočinku. Díky lekci HIIT si zlepšíte činnost srdce, podpoříte spalování a dosáhnete viditelných výsledků.
Čtvrtek 18,00 – 19,00 Iva


Funkční trénink

Kruhový trénink nebo série cviků odcvičených na stanovištích. Na závěr lekce zařazení kompenzačních cvičení pomocí lan na SM systém (zdravá záda) a masážních válců.
Pondělí 19,10 – 20,40 Klára

Total Body Workout

komplexní formování celé postavy – „spalovací“ trénink v kombinaci s posílením svalů celého těla s cvičebními pomůckami – činky, tyče, stepy, bosu apod.
Pátek 19,00 – 20,00 Iva

SM systém

Metoda „SM systém“ neboli „Stabilizační a Mobilizační Systém“ se opírá o 39let postupného vývoje a 34 let klinických zkušeností s tímto cvičením u pacientů s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. Cvičení je vhodné pro jakoukoliv věkovou skupinu od 5 let do 100 let – děti, ženy, muži, senioři, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby poruch velkých kloubů – kloub kyčelní, kolenní a ramenní, kluby nohou a klenba nožní. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu.
Pátek 10,00 – 11,00 Ivča

Power Yoga

Dynamické cvičení, vycházející ze základů jógy, kombinující provádění jednotlivých poloh z „Pozdravu slunci“ a jejich následných výdrží.
Pondělí 10,00 – 11,30 Frída