Prodlužování řas

Kristýna Romanovská

Chcete ušetřit spoustu času zbytečným líčením a být 24 hodin neodolatelně krásná a upravená?
Není nic jednoduššího. Zajistěte si neodolatelné řasy, které Vás oprostí od malování a vykouzlí Vám přirozený nebo extrémně výrazný pohled dle Vašich přání.
Nabízíme Vám několik metod prodlužování řas, jen na Vás je, kterou z nich si vyberete…….
Ceník:


Veronika Povolná

Nabízím 10 délek, 4 šířky a 5 typů zatočení řas – od přirozeného vzhledu, jemného zatočení řas, až po velmi výrazné, dlouhé a husté řasy. Velmi oblíbené jsou taktéž 3D Nano řasy (Hollywood řasy, Objemové řasy, Volume řasy).

U používaných výrobků dbám na vysokou kvalitu, český návod u výrobků, složení, údaje o výrobku dle zákona, pokyny pro první pomoc a další důležité informace. Nakupuji produkty s atesty a potvrzení o nezávadnosti.

Používám vysoce kvalitní a výjimečné adhezivní lepidlo pro prodloužení řas. Lepidlo je využíváno i pro lékařské účely, je vyvinuto podle nejvyšších standardů bezpečnosti, kvality a výkonu. Toto hypoalergenní lepidlo dodává zvýšenou rychlost vytvrzování a tenčí a snadno použitelnou viskozitu pro odborné a bezproblémové uchycení. Neobsahuje rozpouštědla, latex a formaldehyd a nemá téměř žádné výpary a zápach.
Více informací zde: http://www.dolcediva.cz/prodluzovani-ras.html#tab1-tab